2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění stravovacích služeb pro pacienty ÚHKT
Description: Předmětem zakázky je zajištění stravovacích služeb léčebné výživy pro pacienty ÚHKT, konkrétně příprava celodenní stravy pro pacienty a příprava k odběru stravy prostřednictvím termo nádob / tabletového systému včetně nádobí a vozíků zadavatele k expedici, kterou si zajistí zadavatel, a to nepřetržitě každý kalendářní den (včetně svátků), včetně hygienického čištění a uskladnění termonádob / tabletového systému včetně nádobí, dodávka přídavků, likvidace odpadu a další podmínky dle zadávací dokumentace pro Ústav hematologie a krevní transfuze. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Smlouvu na poskytování stravovacích služeb na dobu 48 měsíců.
Internal identifier: VZ26040
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: - Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo upravit počet jídel při změně počtu pacientů, upravit množství a skladbu přídavků, upravit skladbu stravy (diety) dle aktuálních potřeb, upravit požadavky na původ potravin v případě změny příslušných právních předpisů, metodických doporučení (pro nákupy potravin do stravovacích provozů, požadavky na kvalitativní standardy stravy apod.) - Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo upravit jednotkové ceny poskytovaných služeb z důvodu inflace