2. Procedure
Procedure
Title: System Elektronicznego Obiegu Dokumentów – dostawa, wdrożenie, świadczenie usług gwarancyjnych i wsparcia technicznego.
Description: System Elektronicznego Obiegu Dokumentów – dostawa, wdrożenie, świadczenie usług gwarancyjnych i wsparcia technicznego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 2 do SWZ. Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Internal identifier: 60/ZPN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 80500000 Training services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: System Elektronicznego Obiegu Dokumentów – dostawa, wdrożenie, świadczenie usług gwarancyjnych i wsparcia technicznego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 2 do SWZ.