765657-2026 - Competition
Slovakia – Refuse disposal and treatment – Nakladanie s odpadmi v obci Lozorno
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Nakladanie s odpadmi v obci Lozorno
Description: Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb nakladania s odpadom v období od 1.1.2027 do 31.12.2028 v nasledovnom rozsahu: a) zber zmesového komunálneho odpadu, váženie odpadu a načítanie informácií z elektronického čipu umiestneného na každej odpadovej nádobe a ich poskytnutie verejnému obstarávateľovi ako aj majiteľovi zbernej nádoby. b) Nakladanie s odpadom: 1) úprava odpadu technologickými procesmi (napríklad mechanicko-biologická úprava odpadu) pred uložením na skládku, tak aby spĺňal podmienky v zmysle § 6 ods. 5 vyhlášky č. 382/2018 Z. z. o skládkovaní odpadov a o uskladnení odpadovej ortuti (ďalej len vyhláška 382/2018 Z. z.) v platnom znení a následné uloženie odpadu na skládku, alebo 2) energetické zhodnotenie odpadu c) vybavenie odpadových nádob doplnených do Zoznamu registrovaných odpadových nádob alebo pri výmene poškodených odpadových nádob elektronickými čipmi vo vlastníctve dodávateľa, d) dodanie objednávateľovi (na Obecný úrad Lozorno) 120 l plastových vriec označených logom dodávateľa, ktoré budú slúžiť na uloženie zmesového komunálneho odpadu od obyvateľov, ktorý bude vyprodukovaný nad rámec kapacity zbernej nádoby, odvoz takýchto plných vriec a ich likvidácia. e) prevzatie odpadu kat. č. 20 03 07 a 20 03 08 od verejného obstarávateľa a jeho zákonné zhodnotenie alebo zneškodnenie vrátane uloženia ak je uloženie potrebné, a to v zariadení oprávnenom na príslušný spôsob nakladania s odpadom.
Internal identifier: Odpady 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90511200 Household-refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky „Nakladanie s odpadom v obci Lozorno“ je zabezpečenie služieb nakladania s odpadom v období od 1.1.2027 do 31.12.2028 v nasledovnom rozsahu: a) zber zmesového komunálneho odpadu, váženie odpadu a načítanie informácií z elektronického čipu umiestneného na každej odpadovej nádobe a ich poskytnutie verejnému obstarávateľovi ako aj majiteľovi zbernej nádoby. b) Nakladanie s odpadom: 1) úprava odpadu technologickými procesmi (napríklad mechanicko-biologická úprava odpadu) pred uložením na skládku, tak aby spĺňal podmienky v zmysle § 6 ods. 5 vyhlášky č. 382/2018 Z. z. o skládkovaní odpadov a o uskladnení odpadovej ortuti (ďalej len vyhláška 382/2018 Z. z.) v platnom znení a následné uloženie odpadu na skládku, alebo 2) energetické zhodnotenie odpadu c) vybavenie odpadových nádob doplnených do Zoznamu registrovaných odpadových nádob alebo pri výmene poškodených odpadových nádob elektronickými čipmi vo vlastníctve dodávateľa, d) dodanie objednávateľovi (na Obecný úrad Lozorno) 120 l plastových vriec označených logom dodávateľa, ktoré budú slúžiť na uloženie zmesového komunálneho odpadu od obyvateľov, ktorý bude vyprodukovaný nad rámec kapacity zbernej nádoby, odvoz takýchto plných vriec a ich likvidácia. e) prevzatie odpadu kat. č. 20 03 07 a 20 03 08 od verejného obstarávateľa a jeho zákonné zhodnotenie alebo zneškodnenie vrátane uloženia ak je uloženie potrebné, a to v zariadení oprávnenom na príslušný spôsob nakladania s odpadom. Podrobný opis predmetu obstarávania je uvedený v súťažných podkladoch - príloha č. 1 Opis predmetu obstarávania.