765825-2026 - Competition
Estonia – Property management services of real estate on a fee or contract basis – Tartu linna haridusasutuste ja haldushoonete korrashoiuteenuse ostmine 1.08.2027-31.07.2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tartu linna haridusasutuste ja haldushoonete korrashoiuteenuse ostmine 1.08.2027-31.07.2030
Description: I osa koolidele korrashoiuteenuse ostmine II osa lasteaedadele korrashoiuteenuse ostmine III osa haldushoonete korrashoiuteenuse ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315953-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tartu linna haridusasutuste korrashoiuteenuse ostmine 1.08.2027-31.07.2030 (koolid)
Description: Asenduspind (Puiestee tn 62) Ilmatsalu Põhikool (Kooli tee 5, Ilmatsalu) Miina Härma Gümnaasium (J. Tõnissoni tn 3) Tartu Jogentaga Kool (Uus tn 54) Tartu Hansa Kool (Anne tn 63) Tartu Herbert Masingu Kool (Vanemuise tn 33) Tartu Herbert Masingu Kool (Pepleri tn 5) Tartu Herbert Masingu Kool (Pepleri tn 10) Tartu Herbert Masingu Kool (Riia tn 10) Tartu Herbert Masingu Kool (W. Struwe tn 8a) Tartu Jaan Poska Gümnaasium (Vanemuise tn 35) Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium (Kaunase pst 70) Tartu Kesklinna Kool (Kroonuaia tn 7) Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst 71) Tartu Maarja Kool (Puiestee tn 126) Tartu Pärli Kool (Ploomi tn 1) Tartu Raatuse Kool (Raatuse tn 88a) Tartu Veeriku Kool (Veeriku tn 41) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315953-0001
Lot: LOT-0002
Title: Tartu linna haridusasutuste korrashoiuteenuse ostmine 1.08.2027-31.07.2030 (lasteaiad)
Description: Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (Pargi tee 4) Tartu Lasteaed Annike (Anne tn 9) Tartu Lasteaed Helika (Kalevi tn 52) Tartu Lasteaed Hellik (Aardla tn 138) Tartu Lasteaed Kannike (Ravila tn 43) Tartu Lasteaed Kelluke (Kaunase pst 69) Tartu Lasteaed Kivike (Kivi tn 44) Tartu Lasteaed Kivike (Kompanii tn 1c) Tartu Lasteaed Krõll (Anne tn 67) Tartu Lasteaed Meelespea (Ilmatsalu tn 24a) Tartu Lasteaed Meelespea (Ilmatsalu tn 3a) Tartu Lasteaed Mõmmik (Mõisavahe tn 32) Tartu Lasteaed Naerumaa Mesipuu maja (Õpetaja tn 10) Tartu Lasteaed Naerumaa Pepleri maja (Pepleri tn 1a) Tartu Lasteaed Naerumaa Päkapiku maja (Tiigi tn 25) Tartu Lasteaed Piilupesa (Ropka tn 34) Tartu Lasteaed Poku (Anne tn 69) Tartu Lasteaed Rukkilill (Sepa tn 18) Tartu Lasteaed Rukkilill lastehoid (Vasara tn 50) Tartu Lasteaed Rõõmumaa Midrimaa maja (Vanemuise tn 28) Tartu Lasteaed Rõõmumaa Rõõmupesa maja (Akadeemia tn 2) Tartu Lasteaed Tõruke (Tamme pst 43a) Tartu Lasteaed Tähtvere (A. H. Tammsaare tn 10) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315953-0002
Lot: LOT-0003
Title: Tartu linna haldushoonete korrashoiuteenuse ostmine 1.08.2027-31.07.2030 (haldushooned)
Description: Raekoja plats 1a (Raekoda), Tartu Raekoja plats 3/Küüni tn 1, Tartu Raekoja plats 6/Rüütli tn 2, Tartu Raekoja plats 12, Tartu Raekoja plats 14 (hoone osa), Tartu Ülikooli tn 11 (hoone osa), Tartu Jaani tn 7, Tartu Küüni tn 3/5, Tartu Tiigi tn 11, Tartu Tiigi tn 12, Tartu Pepleri tn 27, Tartu Vaksali tn 14, Tartu Rahu tn 15 (hoone osa), Tartu Kaunase pst 22 (hoone osa), Tartu Raekoja platsi purskkaev, Tartu Tähe tn 56, Tartu Vabaduse pst 4, Tartu Uueturu tn 1, Tartu / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315953-0003