2. Procedure
Procedure
Title: Affärsstrategiskt stöd till Sysavs CCUS projekt SkyZero
Description: Uppdraget avser långsiktigt affärsstrategiskt stöd, integrerade konsultresurser och uppdragsspecifika utredningar till SkyZero.
Internal identifier: 2026-095
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000