766331-2026 - Competition
Czechia – Anaesthesia devices – Anesteziologické přístroje 4 ks
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Anesteziologické přístroje 4 ks
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks Anesteziologických přístrojů, součástí je doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení pro oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (dále také jen „zařízení“), jejich montáž, instalace, zprovoznění přístroje, zaškolení obsluhy a poskytnutí bezplatného záručního servisu a pozáručního servisu na daný přístroj, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Technická specifikace.
Internal identifier: 26051
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Blíže viz čl. II odst. 4 Přílohy č. 3 - Návrh Kupní smlouvy.