2. Procedure
Procedure
Title: „Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie i odbiór odpadów z PSZOK-ów (lub miejsc magazynowania znajdujących się w PSZOK-u) usytuowanych w: - Powodowie - gminie Przemęt; - gminie Siedlec; poprzez przetransportowanie ich z tych Punktów do miejsca zagospodarowania i ich zagospodarowanie w okresie od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. z wyłączeniem części 4 - 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03) gdzie termin realizacji rozpoczyna się od dnia podpisania umowy i trwa do dnia 31 grudnia 2027r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90533000 Waste-tip management services, 90512000 Refuse transport services, 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury)
Description: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury)
Quantity: 225 tonnes
Lot: LOT-0002
Title: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych)
Description: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych)
Quantity: 1 200 tonnes
Lot: LOT-0003
Title: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 20 03 07 (Odpady wielkogabarytowe, całe elementy mebli pozbawione metalu i drewna)
Description: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 20 03 07 (Odpady wielkogabarytowe, całe elementy mebli pozbawione metalu i drewna)
Quantity: 580 tonnes
Lot: LOT-0004
Title: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03)
Description: Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie przez ZM „Obra” w roku 2027- odpad o kodzie 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03)
Quantity: 800 tonnes