766552-2026 - Competition
Estonia – Health services – Kahjude vähendamise teenusele teenuseosutajate leidmine Tervise Arengu Instituudile 2027
Contract notice – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kahjude vähendamise teenusele teenuseosutajate leidmine Tervise Arengu Instituudile 2027
Description: Hanke eesmärgiks on leida narkootikume tarvitavatele inimestele (edaspidi NTI) kahjude vähendamise  teenuse (edaspidi KVT) osutajad. KVT eesmärk on vähendada narkootikumide tarvitamisega seotud riskikäitumist, nakkushaiguste levikut ja narkootikumide tarvitamisest tingitud üledoose ning julgustada narkootikumide tarvitajaid võtma ühendust tervishoiu- ja sotsiaalteenustega, samal ajal jagades neile teavet olemasolevate abiteenuste kohta.  NTI-d on antud hanke mõistes  narkootilisi ja psühhotroopseid aineid tarvitavad inimesed, sh  kuritarvitavad ja sõltuvushäirega inimesed. Igasse hanke osasse sõlmitakse leping ühe pakkujaga aastaks, kuid tellija teatab teenuse osutajale hiljemalt 01.10.2027, kas teenuse osutamine saab jätkuda vahendite olemasolu korral ka 2028 aastal, millega leping pikeneb veel aastaks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
Additional classification (cpv): 85310000 Social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KV teenus Harjumaa (sh Tallinn, Põhja- Tallinna linnaosa), prognoositav klientide arv kuus on 130.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 7430 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 178 320 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0001
Lot: LOT-0002
Title: KV teenus Harjumaa (sh Tallinn, Kesklinna linnaosa), prognoositav klientide arv kuus on 350.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 31 100 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 746 400 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0002
Lot: LOT-0003
Title: KV teenus Harjumaa (sh Tallinn, Kesklinna linnaosa 2), prognoositav klientide arv kuus on 170.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 17 700 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 424 800 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0003
Lot: LOT-0004
Title: KV teenus Harjumaa (sh Maardu), prognoositav klientide arv kuus on 45.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 6240 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 149 760 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0004
Lot: LOT-0005
Title: KV teenus Järvamaa (sh Paide, Türi vald, Väätsa), prognoositav klientide arv kuus on 105.
Internal identifier: 313596-0005
Lot: LOT-0006
Title: KV teenus Lääne-Virumaa (sh Rakvere, Tapa, Tamsalu, Kunda), prognoositav klientide arv kuus on 35.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 13 660 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 327 840 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0006
Lot: LOT-0007
Title: KV teenus Ida-Virumaa (sh Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Kiviõli, Sillamäe), prognoositav klientide arv kuus on 500.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 20 355 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 488 040 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0007
Lot: LOT-0008
Title: KV teenus Ida-Virumaa (sh Kohtla-Järve, Ahtme linnaosa, Jõhvi), prognoositav klientide arv kuus on 520.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 14 725 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 353 400 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0008
Lot: LOT-0009
Title: KV teenus Ida-Virumaa (sh Narva), prognoositav klientide arv kuus on 200.
Description: Ühe kuu KV teenuse maksumus on 19 410 eurot ja 24 kuu maksimaalne maksumus kokku on kuni 465 840 eurot. Leping sõlmitakse 1 pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313596-0009