2. Procedure
Procedure
Title: Nadogradnja, održavanje i obuka korisnika IS za upravljanje EU projektima - Primavera
Description: Usluga Nadogradnje, održavanja i obuke korisnika IS za upravljanje EU projektima – Primavera. Kriteriji za ocjenu jednakovrijednosti predmeta nabave: Predmet nabave je nadogradnja, održavanje, implementacija te obuka korisnika postojećih sustava Oracle Primavera ili jednakovrijedno i Primakon PI ili jednakovrijedno. Hrvatske vode kao Naručitelj u ovom trenutku koriste Primaveru kao postojeći informacijski sustav za upravljanje infrastrukturnim projektima od 2004. godine. U periodu od zadnjih 20 godina: a) kreirana je baza podataka svih infrastrukturnih projekata u portfelju Hrvatskih voda koja se kontinuirano nadograđuje i ažurira novim podacima b) velik broj djelatnika Hrvatskih voda educiran je za rad u navedenom sustavu c) kreirane su brojne nadogradnje postojećeg sustava po zahtjevu te razvijeni automatizirani procesi i predlošci koje Hrvatske vode koriste za upravljanje postojećim projektima, a koji su dugi niz godina usavršavani i prilagođeni specifičnim potrebama naručitelja. Jednakovrijedno rješenje postojećem sustavu treba: a) osigurati identičnu bazu postojećih podataka i sve potencijalne nadogradnje kompatibilne s istom b) u funkcionalnom, vizualnom, tehničkom i tehnološkom smislu biti kompatibilno s postojećim informacijskim sustavom i svim do sada kreiranim nadogradnjama, procesima i predlošcima c) osigurati istovjetan informacijski kod i autoriziranu izmjenu koda postojećeg sustava Hrvatske vode koriste Primakon PI već sedam godina u Sektoru zaštite od štetnog djelovanja voda za praćenje okvirnih sporazuma, godišnjih ugovora i njihovih izmjena te privremenih i okončanih mjesečnih situacija. Tijekom tog razdoblja nastali su podaci i poslovni postupci koje je potrebno očuvati i nastaviti koristiti. Jednakovrijedno rješenje za Primakon PI treba: a) očuvati i omogućiti korištenje postojećih podataka o okvirnim sporazumima, godišnjim ugovorima i njihovim izmjenama te privremenim i okončanim mjesečnim situacijama b) u funkcionalnom, tehničkom i tehnološkom smislu biti kompatibilno s postojećim poslovnim postupcima, obrascima i povezanim sustavima c) omogućiti kontinuitet praćenja izvršenja bez gubitka postojećih podataka
Internal identifier: OP 2026/301
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0000