2. Procedure
Procedure
Title: „Modernizacja systemu kontroli dostępu w uniwersyteckim domu rotacyjnym przy ul. Dybowskiego 7 w Olsztynie”
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia modernizacja systemu kontroli dostępu w uniwersyteckim domu rotacyjnym przy ul. Dybowskiego 7. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 385/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51900000 Installation services of guidance and control systems
5. Lot
Lot: LOT-0001