See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Echipamente de laborator cu accesorii , montaj , transport si instructaj inclus
Description: Se doreste achizitia de Echipamente de laborator cu accesorii , montaj , transport si instructaj inclus - 1 buc . Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 26LD-PNRR/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Echipament de laborator - Spectrometru de fluorescență cu accesorii , montaj inclus, transport si instructaj inclus 1 buc
Internal identifier: 1