2. Procedure
Procedure
Title: Istutustööd 2027
Description: Raamlepingu esemeks on (metsa)istutustööd raamlepingute alusel aastal 2027. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316222-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lääne-Järvamaa/Ida-Raplamaa
Description: Raamlepingu esemeks on (metsa)istutustööd RMK Edela piirkonnas raamlepingute alusel aastal 2027. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316222-0001
Lot: LOT-0002
Title: Põhja-Viljandimaa
Internal identifier: 316222-0002
Lot: LOT-0003
Title: Läänemaa
Internal identifier: 316222-0003
Lot: LOT-0004
Title: Lõuna-Viljandimaa
Internal identifier: 316222-0004
Lot: LOT-0005
Title: Edela Järvamaa
Description: Raamlepingu esemeks on (metsa)istutustööd RMK Kirde piirkonnas raamlepingute alusel aastal 2027. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316222-0005
Lot: LOT-0006
Title: Loode Järvamaa
Internal identifier: 316222-0006
Lot: LOT-0007
Title: Lääne Ida-Virumaa
Internal identifier: 316222-0007
Lot: LOT-0008
Title: Põhja-Valgamaa
Description: Raamlepingu esemeks on (metsa)istutustööd RMK Kagu piirkonnas raamlepingute alusel aastal 2027. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316222-0008
Lot: LOT-0009
Title: Lõuna-Põlvamaa
Internal identifier: 316222-0009
Lot: LOT-0010
Title: Põhja-Võrumaa
Internal identifier: 316222-0010
Lot: LOT-0011
Title: Lõuna-Võrumaa
Internal identifier: 316222-0011
Lot: LOT-0012
Title: Lääne-Võrumaa
Internal identifier: 316222-0012