767382-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 9-11 grudnia 2026 r. w Łodzi realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 9-11 grudnia 2026 r. w Łodzi realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Internal identifier: 279/BF/26/MR/FBW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
Additional classification (cpv): 55120000 Hotel meeting and conference services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 9-11 grudnia 2026 r. w Łodzi realizowane w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.