2. Procedure
Procedure
Title: „Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I: Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych, Część II: Zabudowa systemów monitoringu wizyjnego, Część III: Zabudowa systemów alarmowych.
Description: „Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I: Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych, Część II: Zabudowa systemów monitoringu wizyjnego, Część III: Zabudowa systemów alarmowych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51900000 Installation services of guidance and control systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I: Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych,
Description: Część I: Modernizacja układu transmisji danych z niecek bezodpływowych,
Lot: LOT-0002
Title: Część III: Zabudowa systemów alarmowych
Description: Część III: Zabudowa systemów alarmowych
Lot: LOT-0003
Title: Część II: Zabudowa systemów monitoringu wizyjnego,
Description: Część II: Zabudowa systemów monitoringu wizyjnego,