See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa płynów i żywienia dla SP ZOZ w Łęcznej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów i żywienia dojelitowego i pozajelitowego do apteki zamkniętej we wskazane przez Zamawiającego miejsce. Szczegółowy wykaz asortymentu zawarty jest w Załączniku Nr 2 dołączonym do SWZ, kod wg CPV: 33692500-2 Płyny dożylne, 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe), 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. 2. Oferowane produkty muszą być legalnie wprowadzone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz spełniać wymagania określone w przepisach właściwych dla ich kategorii prawnej, w szczególności produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego lub wyrobów medycznych, odpowiednio do rodzaju oferowanego produktu. 3. Zamówienie podzielono na 17 zestawów (części). Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach zestawu będzie skutkowało odrzuceniem oferty. W podziale na części wg CPV zestaw 1- worki trójkomorowe wysokobiałkowe z elektrolitami, worek trójkomorowy obwodowy 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 2-worek trójkomorowy do podaży drogą obwodową 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 3- worki trójkomorowe z dużą zawartością MCT i Omega-3,worek dwukomorowy 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 4- roztwór aminokwasów 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 5- koncentrat pierwiastków śladowych, zestaw witamin do infuzji 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 6- koncentrat fosforanów organicznych 33692200-9 – Produkty do żywienia pozajelitowego. zestaw 7- preparaty: L-glutaminy i białkowy w proszku 33690000-3 – różne produkty lecznicze zestaw 8- diety dojelitowe 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe zestaw 9- diety dojelitowe 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe zestaw 10-diety dojelitowe i doustna wysokoenergetyczne 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe zestaw 11- dieta dojelitowa peptydowa wysokoenergetyczna, wysokobiałkowa 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe zestaw 12-diety doustne ONS 33692510-5 – Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego (żywienie dojelitowe zestaw 13- płyny infuzyjne 33692500-2 Płyny dożylne zestaw 14- płyny infuzyjne 33692500-2 Płyny dożylne zestaw 15- płyny do irygacji 33692500-2 Płyny dożylne zestaw 16- płyny infuzyjne 33692500-2 Płyny dożylne zestaw 17- płyny infuzyjne i do irygacji 33692500-2 Płyny dożylne 4. Dostarczane produkty muszą być nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, zgodne z wymaganiami SWZ oraz dopuszczone do obrotu zgodnie z przepisami właściwymi dla ich kategorii prawnej. Pozostały okres ważności produktu w dniu dostawy nie może być krótszy niż połowa całkowitego okresu jego ważności określonego przez producenta. 5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych jako wzór. 6. Produkt równoważny to produkt o takim samym składzie chemicznym, co oznacza także, że substancja czynna musi występować w takim samym związku chemicznym, produkt o takiej samej dawce, o identycznych wskazaniach terapeutycznych, takiej samej postaci i takich samych właściwościach farmakokinetycznych. 7. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach. 8. W przypadku opisania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego 9. Produkty muszą być oznakowane zgodnie z przepisami właściwymi dla ich kategorii prawnej. W odniesieniu do produktów leczniczych zastosowanie mają wymagania dotyczące oznakowania opakowań i treści ulotek określone w przepisach wydanych na podstawie ustawy — Prawo farmaceutyczne. 10. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, zgodnie z art. 139 Pzp. Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie dokonany przy wykorzystaniu tzw. „procedury odwróconej”. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Internal identifier: SP ZOZ – DZ / 25 / 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Additional classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids, 33692210 Parenteral feeding solutions
5. Lot
Lot: LOT-0014
Title: zestaw 1- worki trójkomorowe wysokobiałkowe z elektrolitami, worek trójkomorowy obwodowy
Description: zestaw 1- worki trójkomorowe wysokobiałkowe z elektrolitami, worek trójkomorowy obwodowy
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Options:
Description of the options: nie
Lot: LOT-0015
Title: zestaw 2-worek trójkomorowy do podaży drogą obwodową
Description: zestaw 2-worek trójkomorowy do podaży drogą obwodową
Lot: LOT-0016
Title: zestaw 3- worki trójkomorowe z dużą zawartością MCT i Omega-3,worek dwukomorowy
Description: zestaw 3- worki trójkomorowe z dużą zawartością MCT i Omega-3,worek dwukomorowy
Lot: LOT-0017
Title: zestaw 4- roztwór aminokwasów
Description: zestaw 4- roztwór aminokwasów
Lot: LOT-0018
Title: zestaw 5- koncentrat pierwiastków śladowych, zestaw witamin do infuzji
Description: zestaw 5- koncentrat pierwiastków śladowych, zestaw witamin do infuzji
Lot: LOT-0020
Title: zestaw 6- koncentrat fosforanów organicznych
Description: zestaw 6- koncentrat fosforanów organicznych
Lot: LOT-0022
Title: zestaw 7- preparaty: L-glutaminy i białkowy w proszku
Description: zestaw 7- preparaty: L-glutaminy i białkowy w proszku
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0023
Title: zestaw 8- diety dojelitowe
Description: zestaw 8- diety dojelitowe
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
Lot: LOT-0024
Title: zestaw 9- diety dojelitowe
Description: zestaw 9- diety dojelitowe
Lot: LOT-0025
Title: zestaw 10-diety dojelitowe i doustna wysokoenergetyczne
Description: zestaw 10-diety dojelitowe i doustna wysokoenergetyczne
Lot: LOT-0026
Title: zestaw 11- dieta dojelitowa peptydowa wysokoenergetyczna, wysokobiałkowa
Description: zestaw 11- dieta dojelitowa peptydowa wysokoenergetyczna, wysokobiałkowa
Lot: LOT-0027
Title: zestaw 12-diety doustne ONS
Description: zestaw 12-diety doustne ONS
Lot: LOT-0028
Title: zestaw 13- płyny infuzyjne
Description: zestaw 13- płyny infuzyjne
Lot: LOT-0029
Title: zestaw 14- płyny infuzyjne
Description: zestaw 14- płyny infuzyjne
Lot: LOT-0030
Title: zestaw 15- płyny do irygacji
Description: zestaw 15- płyny do irygacji
Lot: LOT-0031
Title: zestaw 16- płyny infuzyjne
Description: zestaw 16- płyny infuzyjne
Lot: LOT-0032
Title: zestaw 17- płyny infuzyjne i do irygacji
Description: zestaw 17- płyny infuzyjne i do irygacji