See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Technologické vybavení multifunkční haly v Brně
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka technologického vybavení pro Multifunkční sportovní a kulturní halu v Brně (dále jako „MFH“), a to včetně jeho instalace, zprovoznění, vzájemného propojení, konfigurace a souvisejících služeb. Jedná se zejména o dodávku a instalaci/customizaci audiovizuálních a scénických technologií, odbavovacích systémů a přímo souvisejících informačních a komunikačních technologií. Veškeré dodávané technologie musí být vzájemně kompatibilní a přizpůsobené provozním potřebám multifunkčního objektu určeného pro pořádání sportovních, kulturních a společenských akcí. Předmětem veřejné zakázky je dále vypracování podrobné realizační projektové dokumentace (před zahájením samotné dodávky a instalace), vypracování dokumentace skutečného provedení díla/dodávky, zaškolení obsluhy, zajištění zkušebního provozu díla ve vazbě na zkušební provoz MFH, a to též jako součásti celkového zkušebního provozu MFH a poskytování servisu v době záruční doby a po jejím skončení, nebude-li v rámci jednání dohodnuto jinak. Tato veřejná zakázka je zadávána s využitím metody stanovení požadavků na výkon a funkci, které jsou specifikovány v příloze č. 3 zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel je povinen při plnění respektovat související činnosti týkající se stavby MFH a poskytovat k nim nezbytnou koordinaci. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: Technologické vybavení multifunkční haly v Brně
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 42400000 Lifting and handling equipment and parts, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 31682230 Graphic display panels, 48800000 Information systems and servers, 32211000 Broadcast production equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změny vybraného dodavatele v průběhu realizace plnění veřejné zakázky, a to v případě, že bude smlouva s vybraným dodavatelem předčasně ukončena. Dojde-li k ukončení smluvního vztahu, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí v zadávacím řízení za předpokladu, že s touto změnou bude nový dodavatel souhlasit. Dle rozhodnutí zadavatele s ohledem na aktuální stav plnění smlouvy nový dodavatel buď vstoupí do práv a povinností plynoucích ze smlouvy s vybraným dodavatelem, tj. nový dodavatel převezme práva a povinnosti ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem v plném rozsahu, s výjimkou případných nepodstatných změn závazku, nebo bude realizovat plnění ve zbývajícím rozsahu plnění v souladu se svou nabídkou podanou v zadávacím řízení, bude-li možné tento zbývající rozsah jednoznačně určit. V případě změny dodavatele zadavatel rozhodne, zda bude předmět plnění dokončen za cenu dosavadního dodavatele či za cenu, kterou ve své nabídce podané v zadávacím řízení podal účastník, který byl druhým (či dalším) v pořadí. V případě změny dodavatele může dojít ke změně osob, kterými dodavatel v zadávacím řízení prokazoval kvalifikaci, či jiných osob, avšak vždy tak, aby bylo zachováno naplnění požadavků na kvalifikaci stanovených v zadávacím řízení. V případě změny dodavatele na základě zde popsané výhrady změny závazku ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyzve zadavatel vždy dodavatele, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí za původním vybraným dodavatelem (počínaje tedy druhým v pořadí). Bude-li tento se změnou dodavatele souhlasit, zadavatel u něj ověří splnění podmínek účasti v zadávacím řízení stejně, jako to učinil u původního vybraného dodavatele. Splňuje-li takto vyzvaný dodavatel podmínky účasti v zadávacím řízení a bude-li souhlasit s uzavřením smlouvy, zadavatel přistoupí k uzavření smlouvy s tímto dodavatelem. Nebude-li takto vyzvaný dodavatel splňovat podmínky účasti nebo nebude-li souhlasit s tím, že s ním bude uzavřena smlouva na zbývající část plnění (či vstoupí do již existujícího závazku), zadavatel vyzve dalšího dodavatele v pořadí (na základě výsledku hodnocení nabídek v zadávacím řízení). Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů po uzavření smlouvy je zadavatel oprávněn do existujícího závazku změnu na straně dodavatele promítnout a dále pokračovat ve smluvním vztahu, pokud: a) zbývající dodavatelé prohlásí, že jsou schopni realizovat předmět plnění v plném rozsahu; a b) zbývající dodavatelé nadále splňují kritéria kvalifikace dle čl. 4 kvalifikační dokumentace. V takovém případě se zbývající dodavatelé (téhož sdružení) zavazují uzavřít se zadavatelem bezodkladně dodatek, který bude uvedené záležitosti upravovat. V případě, že zbývající dodavatelé nebudou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci nebo nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu s výjimkou dovolených změn závazků, může zadavatel uzavřít smlouvu s druhým či dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení, a to dle pravidel určených v tomto článku zadávací dokumentace. Zadavatel si dále vyhrazuje možnost zadání nových služeb, které spočívají v převodu vybraným dodavatelem zpracované projektové dokumentace v rozsahu dodávaných a instalovaných technologií (ve stupni realizační dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, což je předmětem plnění veřejné zakázky) do BIM modelu MFH v jednacím řízení bez uveřejnění podle § 66 v návaznosti na § 100 odst. 3 ZZVZ. Konkrétní požadavky zadavatele na převod zpracované projektové dokumentace do BIM modelu budou stanoveny v navazujícím jednacím řízení bez uveřejnění. Tím není dotčena možnost, aby zadavatel v návaznosti na jednání s účastníky případně stanovil požadavek na převod projektové dokumentace do BIM modelu jako závazný pro podání konečné nabídky. Předpokládaná hodnota takto zadaných nových prací činí 2 až 3 mil. Kč bez DPH.