767986-2026 - Competition
Netherlands – Concrete repair work – betonrenovatie – onderhoud, renovatie en herstel van betonconstructies
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: betonrenovatie – onderhoud, renovatie en herstel van betonconstructies
Description: Waterschap Vallei en Veluwe nodigt marktpartijen uit om samen te werken binnen de raamovereenkomst Betonrenovatie. We zoeken partners die niet alleen vakbekwaam zijn in het uitvoeren van betonreparaties, betonrenovaties en conserveringswerkzaamheden, maar ook willen investeren in een duurzame, open en betrouwbare samenwerking. Het gaat om zowel planmatig onderhoud als herstelwerkzaamheden naar aanleiding van inspecties of geconstateerde gebreken aan betonconstructies. Er is geen maximum gesteld aan het aantal raamcontractanten binnen de raamovereenkomst; iedere Inschrijver die voldoet (zie Hoofdstuk 4) komt in aanmerking voor toelating. Op basis van historische uitgaven wordt de omvang van de Opdracht geraamd op circa €300.000 (exclusief btw) per jaar. Voor de gehele looptijd van de Overeenkomst wordt de totale geraamde omvang gesteld op circa €1.800.000 (exclusief btw). Ter dekking van mogelijke onvoorziene kosten is bij de raming een marge van 50% toegepast, wat resulteert in een plafondbedrag van €2.700.000 (exclusief btw) voor de gehele looptijd van de Opdracht. Voor de werking van de raamovereenkomst en het plaatsen van nadere opdrachten wordt verwezen naar paragraaf H2.8. De genoemde omvang is uitsluitend bedoeld als indicatie; opdrachtnemers kunnen hieraan op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Internal identifier: T0311
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262330 Concrete repair work
Additional classification (cpv): 45262300 Concrete work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: WSVV behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende aankopen te doen bij de contractant. Er bestaat geen verplichting tot afname van deze extra aankopen. Eventuele extra aankopen zullen plaatsvinden op basis van dezelfde voorwaarden en prijzen als de lopende overeenkomst, naar discretionaire keuze van WSVV.