See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Najem długoterminowy pojazdów służbowych” z podziałem na 2 zadania
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów wraz z pełną obsługą serwisową, dostawą i pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW (ubezpieczenie nie przewiduje udziału własnego w szkodach przez cały okres najmu) i Assistance, w podziale na dwa zadania (zamiennie „części”), tj.: 1.1. Część (zadanie) nr 1: „Najem 10 pojazdów roboczych brygadowych”; 1.2. Część (zadanie) nr 2: „Najem 2 elektrycznych pojazdów osobowych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1÷2), 2.2. Załączniku nr 3 i 3A do SWZ: Wzory umów (dotyczy zadania nr 1÷2).
Internal identifier: 4/02/2026/PN/BZUK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 50111100 Vehicle-fleet management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Najem długoterminowy pojazdów służbowych” z podziałem na 2 zadania - zadanie nr 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów wraz z pełną obsługą serwisową, dostawą i pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW (ubezpieczenie nie przewiduje udziału własnego w szkodach przez cały okres najmu) i Assistance, w podziale na dwa zadania (zamiennie „części”), tj.: 1.1. Część (zadanie) nr 1: „Najem 10 pojazdów roboczych brygadowych”; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1), 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: Wzory umów (dotyczy zadania nr 1).
Internal identifier: 4/02/2026/PN/BZUK - cz.1
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: „Najem długoterminowy pojazdów służbowych” z podziałem na 2 zadania - zadanie nr 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów wraz z pełną obsługą serwisową, dostawą i pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW (ubezpieczenie nie przewiduje udziału własnego w szkodach przez cały okres najmu) i Assistance, w podziale na dwa zadania (zamiennie „części”), tj.: 1.1. Część (zadanie) nr 2: „Najem 2 elektrycznych pojazdów osobowych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 2), 2.2. Załączniku nr 3A do SWZ: Wzory umów (dotyczy zadania nr 2).
Internal identifier: 4/02/2026/PN/BZUK - cz.2
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars, 34144900 Electric vehicles, 50111100 Vehicle-fleet management services