768076-2026 - Competition
Poland – Educational software package – Dostawa i wdrożenie trzech aplikacji VR uatrakcyjniających proces kształcenia
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i wdrożenie trzech aplikacji VR uatrakcyjniających proces kształcenia
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie trzech aplikacji VR uatrakcyjniających proces kształcenia z podziałem na trzy części: Część 1: Wirtualne laboratorium kryminalistyczne, Część 2: Wirtualne laboratorium chemiczne, Część 3: Anatomia człowieka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ), odpowiednio dla części postępowania. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Od Startu do Dyplomu – Program Przeciwdziałania Drop-out w UMCS”, projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 01 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym. Zamawiający informuje, że przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia.
Internal identifier: PN/57-2026/DZP-p
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48190000 Educational software package
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wirtualne laboratorium kryminalistyczne
Description: Część 1: Wirtualne laboratorium kryminalistyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), odpowiednio dla części postępowania. Zamawiający przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia.
Internal identifier: Część 1 postępowania
Lot: LOT-0002
Title: Wirtualne laboratorium chemiczne
Description: Część 2: Wirtualne laboratorium chemiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), odpowiednio dla części postępowania. Zamawiający przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia.
Internal identifier: Część 2 postępowania
Lot: LOT-0003
Title: Anatomia człowieka
Description: Część 3: Anatomia człowieka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), odpowiednio dla części postępowania. Zamawiający przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o swoich planach i wymaganiach dotyczących zamówienia.
Internal identifier: Część 3 postępowania