2. Procedure
Procedure
Title: Hidromasažo vonelės rankoms ir hidromasažo vonelės kojoms (Tarptautinis atviras pirkimas)
Description: Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo dalis (toliau – POD): 1. Hidromasažo vonelės rankoms, su procedūrai skirta kėdė -2 vnt. 2. Hidromasažo vonelės kojoms,su procedūrai skirta kėdė - 2 vnt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33155000 Physical therapy devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hidromasažo vonelės rankoms, su procedūrai skirta kėdė -2 vnt.
Description: Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo dalis (toliau – POD): 1. Hidromasažo vonelės rankoms, su procedūrai skirta kėdė -2 vnt. 2. Hidromasažo vonelės kojoms su procedūrai skirta kėdė - 2 vnt.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Hidromasažo vonelės kojoms su procedūrai skirta kėdė - 2 vnt.
Internal identifier: 2