768288-2026 - Competition
Lithuania – Road barriers – Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“
Description: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“ – tai kontrmobilumą užtikrinanti pasyvioji kliūtis, skirta karinės technikos važumo ant kieto žemės pagrindo galimybėms sumažinti, o sąveikoje su analogiškomis kliūtimis ir visai sustabdyti karinės technikos judėjimą numatytoje atkarpoje. Pirkimas yra 10 pirkimo dalių (10 apskričių)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928110 Road barriers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Alytaus apskritis
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Kauno apskritis
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Marijampolės apskritis
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Tauragės apskritis
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Klaipėdos apskritis
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Telšių apskritis
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Utenos apskritis
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Panevėžio apskritis
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Šiaulių apskritis
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Mobili surenkama kelio užtvara „EŽYS“, Vilniaus apskritis
Internal identifier: 10