2. Procedure
Procedure
Title: Realizace výstavy Dinosauři, draci z Mongolska v Historické budově Národního muzea
Description: Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele, který zajistí realizaci výstavy Dinosauři, draci z Mongolska v Historické budově Národního muzea v prostorách sálů č. 00.105, 00.106a, 00.107, 00.108a, 00.109a o celkové rozloze cca 1000 m2 v Historické budově Národního muzea v souladu s Prováděcím projektem, který tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky budou následující dodávky: a) Realizace interiéru výstavy s názvem Dinosauři, draci z Mongolska • realizace a montáž stavební části výstavy, • realizace a montáž elektroinstalace výstavy, • realizace a montáž vitrín, • instalace a zapojení vitrínového osvětlení (zdroje dodá zadavatel), propojení vitrínového osvětlení se spínanými zásuvkami (schéma dodá zadavatel) • realizace a montáž výstavního mobiliáře, instalace světelných lišt a zdrojů na trasové konstrukce (zdroje dodá zadavatel), • tisk a instalace výstavní grafiky, • montážní přípomoc při instalaci exponátů (otevírání a zavírání vitrín, manipulace s výstavním mobiliářem) • přípravné a závěrečné práce (ochrana budovy při realizaci díla, zakrytí podlah, vyklizení a úklid prostor před kolaudací stavby, fotodokumentace), b) Další související dodávky a služby, které budou vyplývat z Prováděcího projektu c) Zhotovení doplňujících dokumentací • dodání výchozí revize provedené elektroinstalace, • dílenská dokumentace všech prvků obsažených v Prováděcím projektu, která bude konzultována s autorským dozorem a technickým dozorem Národního muzea.
Internal identifier: VZ260269
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Additional classification (cpv): 39133000 Display units, 92521100 Museum-exhibition services
5. Lot
Lot: LOT-0001