See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Občine Ivančna Gorica in javnih zavodov v obdobju 2027-2030
Description: Predmet javnega naročila je zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Občine Ivančna Gorica, njenih krajevnih skupnosti in javnih zavodov v obdobju 2027-2030, ki zajema naslednje zavarovalne vrste: • požarno in potresno zavarovanje, • strojelomno zavarovanje, • zavarovanje računalnikov, • zavarovanje stekla, • vlomsko zavarovanje, • zavarovanje splošne civilne odgovornosti in poklicne odgovornosti, • zavarovanje mehanskih poškodb, • zavarovanje sončnih elektrarn, • avtomobilsko zavarovanje, • zavarovanje glasbenih instrumentov.
Internal identifier: JN-80765
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 611903