768993-2026 - Competition
Bulgaria – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – "Услуги по сервизно обслужване, ремонт и доставка на резервни части и консумативи на товарни автомобили марка Renault Trucks"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: "Услуги по сервизно обслужване, ремонт и доставка на резервни части и консумативи на товарни автомобили марка Renault Trucks"
Description: В обхвата на услугите по сервизно обслужване и ремонт се включват следните основни дейности: извършване на диагностика, текущ ремонт, авариен ремонт, сервизно обслужване в съответствие със сервизния план на производителя и доставка на съответните резервни части и консумативи за товарни автомобили предоставени за управление на ОП СПТО.В обхвата на услугите по сервизно обслужване и ремонт се включват следните основни дейности: извършване на диагностика, текущ ремонт, авариен ремонт, сервизно обслужване в съответствие със сервизния план на производителя и доставка на съответните резервни части и консумативи за товарни автомобили предоставени за управление на ОП СПТО.
Internal identifier: 597674
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Услуги по сервизно обслужване, ремонт и доставка на резервни части и консумативи на товарни автомобили марка Renault Trucks. В обхвата на услугите по сервизно обслужване и ремонт на товарните автомобили, се включват следните основни дейности: диагностика, текущ ремонт, авариен ремонт, сервизно обслужване в съответствие със сервизния план на производителя и доставка на нови (неупотребявани и нерециклирани) съответните резервни части и консумативи, съвместими с първоначално вложените в съответния модел техника, като при доставката и/или влагането им, същите носят гаранцията от производителя на съответната част. СПИСЪК НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ МАРКА Renault Trucks № по ред, Автомобил ─ марка, модел, Номер на рама, Година на производство, Мощност /kW/, Изминати километри към 05.2026 г. 1 RENAULT C 430.32 VF630S163FD000922 / 2015 / 89 / 102689 / 2 RENAULT C 430.32 VF630S166FD000935 / 2015 / 89 / 102544 / 3 RENAULT C 430.32 VF630S160FD000926 / 2015 / 89 / 132690 / 4 RENAULT C 430.32 VF630S166FD000929 / 2015 / 89 / 795574 / 5 RENAULT C 430.32 VF630S161GD000936 / 2015 / 89 / 98574 / 6 RENAULT с модел на шасито К 380.35 6х4R HEAVY E6 VF631N16XНD000417 / 2017 / 89 /14295 7 RENAULT D WIDE P4X2 250E6 VF620J860НВ002914 / 2017 / 82 / 98359 /