2. Procedure
Procedure
Title: Aanstellen van een ontwerpteam voor het begeleiden en ontwerpen van een nieuw gebouw, met afscheids- en ontvangstruimtes voor het experience center
Description: Aanstellen van een ontwerpteam voor het begeleiden en ontwerpen van een nieuw gebouw, met afscheids- en ontvangstruimtes voor het experience center.
Internal identifier: 2026 aanstellen van een ontwerpteam voor het begeleiden en ontwerpen van een nieuw gebouw
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026 aanstellen van een ontwerpteam voor het begeleiden en ontwerpen van een nieuw gebouw - 1
Description: Aanstellen van een ontwerpteam voor het begeleiden en ontwerpen van een nieuw gebouw, met afscheids- en ontvangstruimtes voor het experience center
Internal identifier: 1