2. Procedure
Procedure
Title: Contractbeheersysteem
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48311000 Document management software package, 48490000 Procurement software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor het afnemen van aanvullende diensten, werken of leveringen bij de contractant, zoals hier beschreven. Herzieningsclausule: Opdrachtgever neemt overeenkomstig artikel 2.163c Aanbestedingswet 2012 deze herzieningsclausule op. Gedurende de looptijd kan bij één of meer deelnemende gemeenten behoefte ontstaan aan aanvullende functionaliteiten voor contractbeheer en contractmanagement. De aard en het moment van deze behoefte kunnen per gemeente verschillen. Deze clausule maakt het mogelijk de overeenkomst gedurende de looptijd met dergelijke functionaliteiten uit te breiden.