2. Procedure
Procedure
Title: Usługa naprawy pojazdów do 3,5 (lub ich zespołów i podzespołów), motocykli i quadów oraz pojazdów powyżej 3,5 t. (lub ich zespołów i podzespołów) oraz autobusów i przyczep dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w 2027 roku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub ich zespołów i podzespołów) motocykli i quadów oraz powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w 2027 roku z podziałem na 6 zadań Zadanie nr 1 – Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Siedlce; Zadanie nr 2 - Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Warszawa-Wesoła; Zadanie nr 3 - Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Biała Podlaska; Zadanie nr 4 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep – GZ Siedlce; Zadanie nr 5 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep - GZ Warszawa-Wesoła; Zadanie nr 6 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep - GZ Biała Podlaska. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8, 8A,8B, 8C, 8D, 8E do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów do 3,5 t. oraz pojazdów powyżej 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. 4. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 4.1. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego 5. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z rozdziałem X SWZ 6. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy zgodnie z rozdziałem XVIII
Internal identifier: U/99/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 1 - Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów - GZ Siedlce
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Siedlce. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów do 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, maksymalnie do 300% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z konieczności zapewnienia większej niż planowana ilości napraw. 4. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi po powiadomieniu drogą emaliową nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi. 6. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 5 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep - GZ Warszawa-Wesoła
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep – GZ Warszawa-Wesoła. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8D do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 5
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, maksymalnie do 300% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z konieczności zapewnienia większej niż planowana ilości napraw. 4. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi po powiadomieniu drogą emaliową nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi. 6. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 2 - Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów - GZ Warszawa-Wesoła
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Warszawa-Wesoła. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów do 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 2
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, maksymalnie do 300% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z konieczności zapewnienia większej niż planowana ilości napraw. 4. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi po powiadomieniu drogą emaliową nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi. 6. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 3 - Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów - GZ Biała-Podlaska
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) motocykli i quadów – GZ Biała-Podlaska. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów do 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 3
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 4 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep - GZ Siedlce
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep – GZ Siedlce. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8C do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 4
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 6 - Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep - GZ Biała Podlaska
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub zespołów i podzespołów) autobusów i przyczep – GZ Biała Podlaska. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 8E do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usług będzie wynikała z potrzeby przedłużenia czasu trwania usługi naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z Rozdziałem X Wymagania dotyczące wadium.
Internal identifier: U/99/2026 Zadanie nr 6