769212-2026 - Competition
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w 2027 roku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz projektowane postanowienia umowy (stanowiące załącznik nr 10 do SWZ). 2. Zamawiający wymaga aby: a) Dostarczane produkty były dopuszczone do sprzedaży. b) Artykuły nie wskazywały oznak nieświeżości lub zepsucia. c) Produkty były świeże, o dobrym smaku, odpowiednim okresie przydatności do spożycia dla danego artykułu. d) Asortyment był dostarczany w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, które będą posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego, jego składzie, informacje o producencie, dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze. e) Produkty były pierwszego gatunku / pierwszej klasy. f) Dostarczone produkty spełniały wymagania jakościowe, dotyczące przechowywania, pakowania i transportu zawarte w Polskich Normach. Wszystkie oferowane produkty muszą spełniać wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2026 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego... (Dz.U. z 2026 r., poz. 197). Łączna zawartość węglowodanów we wszystkich dostarczanych produktach mlecznych czystych i przetworzonych nie może przekraczać 10 g na 100 g/ml produktu gotowego do spożycia (pochodzących wyłącznie z naturalnie występującej laktozy lub surowców roślinnych). Wyklucza się produkty zawierające dodany cukier (cukier buraczany, trzcinowy, syrop glukozowo-fruktozowy, miód), syntetyczne substancje słodzące oraz sztuczne barwniki i zagęszczacze. Preferowane będą produkty o czystej etykiecie (clean label), od lokalnych producentów, spełniające kryteria zrównoważonego łańcucha dostaw (dieta planetarna).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art.138 ust. 4 ustawy Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy w związku z obowiązkiem składania ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa ryb i mrożonek
Description: Sukcesywna dostawa ryb i mrożonek. Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 1
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa warzyw, owoców świeżych oraz jaj
Description: Sukcesywna dostawa warzyw, owoców świeżych oraz jaj Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 2
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa mięsa i wędlin
Description: Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 3
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa produktów ogólnospożywczych, produktów mleczarskich oraz soków tłoczonych
Description: Sukcesywna dostawa produktów ogólnospożywczych, produktów mleczarskich oraz soków tłoczonych Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 4
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Description: Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Additional classification (cpv): 15894200 Prepared meals
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa pieczywa
Description: Sukcesywna dostawa pieczywa Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 6
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa wyrobów cukierniczych
Description: Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych. Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Internal identifier: część 7
Additional classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes