769447-2026 - Competition
Slovakia – Xerographic paper – Kancelársky kopírovací papier
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kancelársky kopírovací papier
Description: Predmetom zákazky je dodávanie kancelárskeho papiera na účely zabezpečenia chodu pracovísk pre potreby UNLP L. Pasteura Košice. Množstvá a druhy jednotlivých tovarov sú stanovené ako predpokladané počas 48 mesiacov. Neoddeliteľnou súčasťou predmetu zákazky je doprava do miesta dodania a vyloženie v mieste dodania.
Internal identifier: UNLP-2026-46-NZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30197644 Xerographic paper
Additional classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je dodávanie kancelárskeho papiera na účely zabezpečenia chodu pracovísk pre potreby UNLP L. Pasteura Košice. Množstvá a druhy jednotlivých tovarov sú stanovené ako predpokladané počas 48 mesiacov. Neoddeliteľnou súčasťou predmetu zákazky je doprava do miesta dodania a vyloženie v mieste dodania. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane stanovených požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
769447-2026 - Súťaž
Slovensko – Xerografický papier – Kancelársky kopírovací papier
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Názov: Kancelársky kopírovací papier
Interný identifikátor: UNLP-2026-46-NZ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 30197644 Xerografický papier
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
5. Časť
Časť: LOT-0001