2. Procedure
Procedure
Title: Usługa zagospodarowania odpadów z Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące swoim zakresem zagospodarowanie odpadów z Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularz oferty cenowej, 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2.3. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Internal identifier: 20/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy