See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Pjaunanti viela „KONCERTINA“
Description: Pjaunanti viela „Concertina“ skirta teritorijos aptvėrimui ir jos apsaugai nuo galimo priešo gyvosios jėgos puolimo - 10 DALIŲ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44312300 Barbed wire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Alytaus apskritis
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Kauno apskritis
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Marijampolės apskritis
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Tauragės apskritis
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Klaipėdos apskritis
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Telšių apskritis
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Utenos apskritis
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Panevėžio apskritis
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Šiaulių apskritis
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 dalis. Pjaunanti viela "KONCERTINA" Vilniaus apskritis
Internal identifier: 10