See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrzwęzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Zachód (podział na 27 części)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrzwęzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - 27 części. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę G, polegającą na: 1) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, 2) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60160000 Mail transport by road
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: kurs 817835 - Chocianów- Polkowice- Legnica- Wrocław
Description: Kurs 817835 - Chocianów- Polkowice- Legnica- Wrocław, gwarantowana ilość km: 53 383. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: kurs 817202 - Wrocław-Żmigród- Góra- Wrocław
Description: Kurs 817202 - Wrocław-Żmigród- Góra- Wrocław, gwarantowana ilość km: 41 745. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: kurs 817208 - Wrocław- Mirków- Wrocław
Description: Kurs 817208 - Wrocław- Mirków- Wrocław, gwarantowana ilość km: 14 168. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: kurs 817211 - Wrocław- Oleśnica- Twardogóra- Syców- Wrocław
Description: Kurs 817211 - Wrocław- Oleśnica- Twardogóra- Syców- Wrocław, gwarantowana ilość km: 37 444. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0005
Title: kurs 817214 - Wrocław- Siechnice- Oława- Święta Katarzyna- Wrocław
Description: Kurs 817214 - Wrocław- Siechnice- Oława- Święta Katarzyna- Wrocław, gwarantowana ilość km: 16 192. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0006
Title: kurs 817228_817251_817227 - Wrocław- Wołów- Wrocław_Wrocław- Strzegom- Świebodzice- Żarów- Wrocław_Wrocław- Smolec- Bielany Wrocławskie- Kąty Wrocławskie- Wrocław
Description: Kurs 817228_817251_817227 - Wrocław- Wołów- Wrocław_Wrocław- Strzegom- Świebodzice- Żarów- Wrocław_Wrocław- Smolec- Bielany Wrocławskie- Kąty Wrocławskie- Wrocław, gwarantowana ilość km: 64 515. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0007
Title: kurs 817231 - Wrocław- Żmigród- Prusice- Trzebnica- Wrocław
Description: Kurs 817231 - Wrocław- Żmigród- Prusice- Trzebnica- Wrocław, gwarantowana ilość km: 21 505. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0008
Title: kurs 817236 - Wrocław- Stronie Śląskie- Lądek Zdrój- Ząbkowice- Śląskie- Wrocław
Description: Kurs 817236 - Wrocław- Stronie Śląskie- Lądek Zdrój- Ząbkowice- Śląskie- Wrocław, gwarantowana ilość km: 55 913. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0009
Title: kurs 817243 - Wrocław- Ząbkowice Śląskie- Ziębice- Wrocław
Description: Kurs 817243 - Wrocław- Ząbkowice Śląskie- Ziębice- Wrocław, gwarantowana ilość km: 30 866. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0010
Title: kurs 817244 - Wrocław- Świdnica- Wrocław
Description: Kurs 817244 - Wrocław- Świdnica- Wrocław, gwarantowana ilość km: 18 722. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0011
Title: kurs 817250 - Wrocław- Strzegom- Świebodzice- Strzegom- Wrocław
Description: Kurs 817250 - Wrocław- Strzegom- Świebodzice- Strzegom- Wrocław, gwarantowana ilość km: 29 348. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0012
Title: kurs 817801 - Wrocław- Oleśnica- Wrocław
Description: Kurs 817801 - Wrocław- Oleśnica- Wrocław, gwarantowana ilość km: 18 722. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0013
Title: kurs 817809 - Wrocław- Zgorzelec- Wrocław
Description: Kurs 817809 - Wrocław- Zgorzelec- Wrocław, gwarantowana ilość km: 31 625. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0014
Title: kurs 817821 - Wrocław- Bolesławiec- Nowogrodziec- Lubań- Wrocław
Description: Kurs 817821 - Wrocław- Bolesławiec- Nowogrodziec- Lubań- Wrocław, gwarantowana ilość km: 65 780. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0015
Title: kurs 817823 - Wrocław- Lubań- Bolesławiec- Wrocław
Description: Kurs 817823 - Wrocław- Lubań- Bolesławiec- Wrocław, gwarantowana ilość km: 62 997. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0016
Title: kurs 817824 - Wrocław- Zgorzelec- Bogatynia- Wrocław
Description: Kurs 817824 - Wrocław- Zgorzelec- Bogatynia- Wrocław, gwarantowana ilość km: 82 478. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0017
Title: kurs 817900 - Wrocław- Nysa- Wrocław
Description: Kurs 817900 - Wrocław- Nysa- Wrocław, gwarantowana ilość km: 37 444. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0018
Title: kurs 817901 - Wrocław- Nysa- Wrocław
Description: Kurs 817901 - Wrocław- Nysa- Wrocław, gwarantowana ilość km: 37 444. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0019
Title: kurs 817905 - Wrocław- Brzeg- Wrocław
Description: Kurs 817905 - Wrocław- Brzeg- Wrocław, gwarantowana ilość km: 26 818. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0020
Title: kurs 817200_817226 - Wrocław- Oława- Wrocław_Wrocław- Brzeg Dolny- Oborniki Ślaskie- Wrocław
Description: Kurs 817200_817226 - Wrocław- Oława- Wrocław_Wrocław- Brzeg Dolny- Oborniki Ślaskie- Wrocław, gwarantowana ilość km: 34 408. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0021
Title: kurs 817826 - Wrocław- Polkowice- Głogów- Środa Śląska- Wrocław
Description: Kurs 817826 - Wrocław- Polkowice- Głogów- Środa Śląska- Wrocław, gwarantowana ilość km: 53 383. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0022
Title: kurs 817834_817906 - Wrocław- Świdnica Śląska- Wrocław_Wrocław- Brzeg- Wrocław
Description: Kurs 817834_817906 - Wrocław- Świdnica Śląska- Wrocław_Wrocław- Brzeg- Wrocław, gwarantowana ilość km: 45 540. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0023
Title: kurs 817845_817851 - Wrocław- Dzierżoniów- Bielawa_Bielawa- Dzierżoniów- Wrocław
Description: Kurs 817845_817851 - Wrocław- Dzierżoniów- Bielawa_Bielawa- Dzierżoniów- Wrocław, gwarantowana ilość km: 28 336. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0024
Title: kurs 817220_817242 - Wrocław- Strzelin-Wrocław_Wrocław- Głogów- Wrocław
Description: Kurs 817220_817242 - Wrocław- Strzelin-Wrocław_Wrocław- Głogów- Wrocław, gwarantowana ilość km: 64 262. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0025
Title: kurs 817803_817837 - Wrocław- Syców- Twardogóra- Wrocław_Wrocław- Głogów- Lubin- Wrocław
Description: Kurs 817803_817837 - Wrocław- Syców- Twardogóra- Wrocław_Wrocław- Głogów- Lubin- Wrocław, gwarantowana ilość km: 82 731. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0026
Title: kurs 817902 - Wrocław- Namysłów- Jelcz Laskowice- Wrocław
Description: Kurs 817902 - Wrocław- Namysłów- Jelcz Laskowice- Wrocław, gwarantowana ilość km: 36 685. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.
Lot: LOT-0027
Title: kurs 817241 - Wrocław- Złotoryja- Lwówek Śląski-Świerzawa- Wojcieszków- Złotoryja- Jawor- Wrocław
Description: Kurs 817241 - Wrocław- Złotoryja- Lwówek Śląski-Świerzawa- Wojcieszków- Złotoryja- Jawor- Wrocław, gwarantowana ilość km: 57 431. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie dwóch lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia (do 100 % usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego), w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, np., gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. Szczegółowe dane określa SWZ.