2. Procedure
Procedure
Title: Sustav dijeljenih bicikala u sklopu ITU projekta "Unaprjeđenje sustava javnog prijevoza na urbanom području Koprivnica"
Description: Predmet nabave je uspostava novog sustava javnih bicikala BicKo na području Grada Koprivnice te općina Koprivnički Bregi, Koprivnički Ivanec i Peteranec. Uspostava sustava obuhvaća nabavu, isporuku, montažu, instalaciju, konfiguraciju, testiranje, puštanje u rad, edukaciju operatera i servisnog osoblja te primopredaju cjelovitog i funkcionalnog sustava javnih bicikala. Sustav se uspostavlja na postojećim i novim lokacijama. Na postojećim lokacijama sustava BicKo potrebno je prije postavljanja nove opreme ukloniti postojeću opremu koja je sastavni dio sadašnjeg sustava javnih bicikala, uključujući postojeće pilone, centralne toteme sa LED ekranima, stalke, bicikle i drugu pripadajuću opremu. Postojeći elektroenergetski priključci, kao i nadstrešnice na lokacijama na kojima postoje, ne smatraju se opremom koja se uklanja, već se koriste kao dio postojeće lokacijske infrastrukture ako su tehnički prikladni za novi sustav. Predmet nabave, stoga, obuhvaća uspostavu jedinstvenog novog sustava javnih bicikala na svim predviđenim lokacijama, neovisno o tome radi li se o postojećim lokacijama sustava BicKo ili o novim lokacijama koje se uvode u sustav. Predmet nabave obuhvaća uspostavu novog sustava javnih bicikala na ukupno 21 stanici. Svaka stanica mora biti funkcionalna cjelina koja, ovisno o lokaciji i raspoloživoj infrastrukturi, uključuje potrebnu opremu za preuzimanje, povrat, parkiranje, zaključavanje i, gdje je predviđeno, punjenje električnih bicikala. U okviru sustava potrebno je isporučiti, montirati, instalirati, konfigurirati, testirati i staviti u funkciju 147 standardnih konvencionalnih bicikala s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja, jedan konvencionalni tandem bicikl za dvije osobe s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja te 69 električnih bicikala s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja, 196 stalaka za parkiranje konvencionalnih bicikala, 91 stalak za parkiranje i punjenje električnih bicikala, opremu potrebnu za funkcioniranje stanica, montažu i učvršćenje opreme na prethodno pripremljenu podlogu, instalaciju i testiranje cjelovitog sustava te licencu za softversku platformu za upravljanje sustavom. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u projektnom zadatku i troškovniku.
Internal identifier: 11/26 JNVV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34430000 Bicycles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je uspostava novog sustava javnih bicikala BicKo na području Grada Koprivnice te općina Koprivnički Bregi, Koprivnički Ivanec i Peteranec. Uspostava sustava obuhvaća nabavu, isporuku, montažu, instalaciju, konfiguraciju, testiranje, puštanje u rad, edukaciju operatera i servisnog osoblja te primopredaju cjelovitog i funkcionalnog sustava javnih bicikala. Sustav se uspostavlja na postojećim i novim lokacijama. Na postojećim lokacijama sustava BicKo potrebno je prije postavljanja nove opreme ukloniti postojeću opremu koja je sastavni dio sadašnjeg sustava javnih bicikala, uključujući postojeće pilone, centralne toteme sa LED ekranima, stalke, bicikle i drugu pripadajuću opremu. Postojeći elektroenergetski priključci, kao i nadstrešnice na lokacijama na kojima postoje, ne smatraju se opremom koja se uklanja, već se koriste kao dio postojeće lokacijske infrastrukture ako su tehnički prikladni za novi sustav. Predmet nabave, stoga, obuhvaća uspostavu jedinstvenog novog sustava javnih bicikala na svim predviđenim lokacijama, neovisno o tome radi li se o postojećim lokacijama sustava BicKo ili o novim lokacijama koje se uvode u sustav. Predmet nabave obuhvaća uspostavu novog sustava javnih bicikala na ukupno 21 stanici. Svaka stanica mora biti funkcionalna cjelina koja, ovisno o lokaciji i raspoloživoj infrastrukturi, uključuje potrebnu opremu za preuzimanje, povrat, parkiranje, zaključavanje i, gdje je predviđeno, punjenje električnih bicikala. U okviru sustava potrebno je isporučiti, montirati, instalirati, konfigurirati, testirati i staviti u funkciju 147 standardnih konvencionalnih bicikala s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja, jedan konvencionalni tandem bicikl za dvije osobe s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja te 69 električnih bicikala s GPS odnosno jednakovrijednim sustavom praćenja, 196 stalaka za parkiranje konvencionalnih bicikala, 91 stalak za parkiranje i punjenje električnih bicikala, opremu potrebnu za funkcioniranje stanica, montažu i učvršćenje opreme na prethodno pripremljenu podlogu, instalaciju i testiranje cjelovitog sustava te licencu za softversku platformu za upravljanje sustavom.