770841-2026 - Competition
Czechia – Furniture – Dodávka nábytku do nástavby objektů D a E, Hradecká 17, Opava
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka nábytku do nástavby objektů D a E, Hradecká 17, Opava
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace interiérového nábytku či vybavení do místností v 3. nadzemní podlaží objektů D a E Filozoficko-přírodovědecké fakulty na adrese Hradecká 17, Opava, která je součástí Slezské univerzity v Opavě. Dodávka zahrnuje kancelářský, jednací a konferenční nábytek, sedací nábytek, úložný nábytek, vybavení kuchyňky, doplňkové vybavení interiéru a magnetické keramické tabule pro kanceláře či učebny. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39160000 School furniture, 39121000 Desks and tables, 39122100 Cupboards, 39113200 Settees, 39136000 Coat hangers, 30195920 Magnetic boards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Neuplatní se