See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa probówek okrągłodennych o jałowej wykalibrowanej próżni umożliwiających pobranie próbek krwi w systemie zamkniętym oraz dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku - ZP/PN-15/26.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa probówek okrągłodennych o jałowej wykalibrowanej próżni umożliwiających pobranie próbek krwi w systemie zamkniętym oraz sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 7a i Załącznik nr 7b do SWZ.
Internal identifier: ZP/PN-15/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192500 Test tubes
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141300 Venepuncture, blood sampling devices, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33194200 Devices and instruments for transfusion, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 18143000 Protective gear, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa probówek okrągłodennych o jałowej wykalibrowanej próżni umożliwiających pobranie próbek krwi w systemie zamkniętym na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7a do SWZ.
Internal identifier: Cz. 1
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa probówek do OB oraz kompatybilnego statywu do odczytu OB na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7b do SWZ.
Internal identifier: Cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7b do SWZ.
Internal identifier: Cz. 3
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Cz. 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Cz. 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Cz. 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Cz. 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Cz. 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: Cz. 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: Cz. 10
Main classification (cpv): 33194200 Devices and instruments for transfusion
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Internal identifier: Cz. 11
Main classification (cpv): 33141300 Venepuncture, blood sampling devices
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Internal identifier: Cz. 12
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Internal identifier: Cz. 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14
Internal identifier: Cz. 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15
Internal identifier: Cz. 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16
Internal identifier: Cz. 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17
Internal identifier: Cz. 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18
Internal identifier: Cz. 18
Lot: LOT-0019
Title: Część 19
Internal identifier: Cz. 19
Lot: LOT-0020
Title: Część 20
Internal identifier: Cz. 20
Lot: LOT-0021
Title: Część 21
Internal identifier: Cz. 21
Lot: LOT-0022
Title: Część 22
Internal identifier: Cz. 22
Lot: LOT-0023
Title: Część 23
Internal identifier: Cz. 23
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0024
Title: Część 24
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ochraniaczy na obuwie jednorazowego użytku na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7b do SWZ.
Internal identifier: Cz. 24
Main classification (cpv): 18143000 Protective gear
Lot: LOT-0025
Title: Część 25
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa podkładów włókninowych jednorazowego użytku na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7b do SWZ.
Internal identifier: Cz. 25
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables