See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на работно облекло за контролирана зона-ръкавици и чорапи
Description: Сключване на договор по рамково споразумение №Р-000000044/21.03.2024г. с предмет “Доставка на работно облекло за контролирана зона - ръкавици и чорапи ”. Срокът за изпълнение на договора, който ще бъде сключен след провеждането на вътрешния конкурентен избор е 1 (една) година, като доставките ще се извършат при необходимост след писмена заявка с посочени номенклатура и количества.
Previous notice: 501891-2023
Internal identifier: 541814
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113420 Nuclear and radiological protection clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001