771223-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu i wyrobów medycznych w ramach Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia na lata 2022-2032 w zakresie zadania pn. „Dofinansowanie zakupu wyrobów medycznych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii dziecięcej”, w zakresie działania 18 pn.: Modernizacja infrastruktury i doposażenie podmiotów leczniczych 1, obszaru V. Inwestycje w system opieki kardiol
Description: Pakiet nr 1 – Kardiomonitor z modułem transportowym wraz z integracją HIS/PAX Pakiet nr 2 – Kardiomonitor z osprzętem wraz z integracją HIS/PAX Pakiet nr 3 – Echokardiograf z funkcją badań przezklatkowych wraz z głowicami Pakiet nr 4 – System holterowski EKG z akcesoriami Pakiet nr 5 – Rejestrator do posiadanych systemów holterowskich ABPM Pakiet nr 6 – Rejestrator do posiadanych systemów holterowskich EKG Pakiet nr 7 – Aparat EKG Pakiet nr 8 – Analizator składu ciała Pakiet nr 9 – Pulsoksymetr z pomiarem ciśnienia Zgodnie z treścią art. 257 pkt 1 Pzp Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Uwaga ! - Przed zawarciem umowy Zamawiający będzie wymagał od najkorzystniejszego Wykonawcy dostarczenia wypełnionego kwestionariusza oceny podmiotu przetwarzającego dane w imieniu administratora (załącznik nr 11 do SWZ), decyzja zostanie podjęta przez Zamawiającego po ocenie oferty Wykonawcy. - Projekt umowy przetwarzania danych osobowych w imieniu administratora zostanie doprecyzowany po wyłonieniu wykonawcy. Termin wykonania zamówienia Do 7 dni od dnia zawarcia umowy z tym że nie dłużej niż do dnia 23 grudnia 2026r. (dotyczy pakietu nr 1,2,4,5,6,7,8,9). Do dnia 23 grudnia 2026r. od dnia zawarcia umowy (dotyczy pakietu nr 3). Uzasadnienie terminu: Zamawiający wskazuje, że termin wydatkowania środków z projektu upływa 31 grudnia 2026r. W związku z tym termin wykonania zamówienia nie może być dłuższy niż do dnia 23 grudnia 2026r.
Internal identifier: Zp/68/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Dotyczy: Dofinansowanie zakupu wyrobów medycznych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii dziecięcej, wniosek W-35129 W projekcie dofinansowania zakupy wyrobów medycznych na potrzeby ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii dziecięcej na dzień 2026-10-19 nie mamy podpisanej umowy na dofinansowanie w ramach ww. programu. Nie posiadamy informacji o terminie zawarcia umowy i otrzymania środków. Program został ogłoszony 2026-08-10, przedmiotowy wniosek o dofinansowanie został złożony w dniu 2026-08-25. Rozpatrzenie wniosku wraz z przyznaniem środków nastąpiło w dniu 2026-10-15. Nieprzekraczalny termin wydatkowania środków to 2026-12-30. Z informacji potwierdzonych w Ministerstwie Zdrowia nie ma możliwości przesunięcia wydatkowania środków poza termin wskazany powyżej – w związku z tym uzasadnione jest zastosowanie minimalnych okresów w procesach przetargowych.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kardiomonitor z modułem transportowym wraz z integracją HIS/PAX
Description: Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Kardiomonitor z osprzętem wraz z integracją HIS/PAX
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Echokardiograf z funkcją badań przezklatkowych wraz z głowicami
Description: Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Termin wykonania zamówienia: Do dnia 23 grudnia 2026r. od dnia zawarcia umowy (dotyczy pakietu nr 3).
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: System holterowski EKG z akcesoriami
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Rejestrator do posiadanych systemów holterowskich ABPM
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Rejestrator do posiadanych systemów holterowskich EKG
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Aparat EKG
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Analizator składu ciała
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pulsoksymetr z pomiarem ciśnienia
Internal identifier: Pakiet nr 9