2. Procedure
Procedure
Title: Aanbesteding voor sociale en andere specifieke diensten met een selectie- en gunningsfase - Buurtkracht Assen
Description: De opdracht Buurtkracht Assen betreft het integraal uitvoeren van maatschappelijke ondersteuning binnen de gemeente Assen op het gebied van Wmo, Jeugdwet, welzijn en bestaanszekerheid. De opdracht richt zich onder meer op het versterken van de sociale basis en het bieden van passende ondersteuning aan inwoners. Daarbij wordt ingezet op zelfredzaamheid, participatie en het zoveel mogelijk benutten en versterken van de mogelijkheden binnen de eigen leefomgeving en de buurt. Geraamd budget per jaar, excl. indexering: 2028 € 15.061.000 2029 € 29.514.000 2030 € 28.905.000 2031 € 28.297.000 2032 € 28.297.000 2033 € 27.384.000 2034 € 27.384.000 2035 € 27.384.000 2036 € 27.384.000 2037 € 27.384.000 2038 € 15.459.000 De totale geraamde waarde van de opdracht is 282.453.000,00 euro.
Internal identifier: TN 619985
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: De procedure bestaat uit een selectiefase en een gunningsfase. Aanbieders kunnen zich in de eerste selectiefase aanmelden. De geselecteerde aanbieders (maximaal 2 aanbieders) worden vervolgens uitgenodigd om in de gunningsfase een inschrijving in te dienen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Buurtkracht Assen
Description: De opdracht Buurtkracht Assen betreft het integraal uitvoeren van maatschappelijke ondersteuning binnen de gemeente Assen op het gebied van Wmo, Jeugdwet, welzijn en bestaanszekerheid. De opdracht richt zich onder meer op het versterken van de sociale basis en het bieden van passende ondersteuning aan inwoners. Daarbij wordt ingezet op zelfredzaamheid, participatie en het zoveel mogelijk benutten en versterken van de mogelijkheden binnen de eigen leefomgeving en de buurt. Geraamd budget per jaar, excl. indexering: 2028 € 15.061.000 2029 € 29.514.000 2030 € 28.905.000 2031 € 28.297.000 2032 €28.297.000 2033 € 27.384.000 2034 € 27.384.000 2035 € 27.384.000 2036 € 27.384.000 2037 € 27.384.000 2038 € 15.459.000 De totale geraamde waarde van de opdracht is 282.453.000,00 euro.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kent een initiële looptijd van vier (4) jaar. De gemeente kan eenzijdig gebruikmaken van twee (2) verlengingsopties van telkens drie (3) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 juli 2028 en eindigt op 30 juni 2032.