774263-2023 - Competition
Netherlands – Cattle, livestock and small animals – Dynamisch aankoopsysteem levering Speurhonden
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamisch aankoopsysteem levering Speurhonden
Description: Dynamisch aankoopsysteem voor de levering van speurhonden voor de Douane Nederland. (Dit is een kopie van de op 17 mei 2022 gepubliceerde aanbesteding voor het instellen van het DAS Speurhonden onder TenderNed kenmerk 386588 (https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/261832/details). Aanbesteding is gekopieerd i.v.m. fout in termijnen.) maximaal 200 speurhonden
Internal identifier: IUC22-607
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03320000 Cattle, livestock and small animals
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Levering Speurhonden
Description: Dynamisch aankoopsysteem voor de levering van speurhonden voor de Douane Nederland.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties