776371-2023 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inrichting Inhuurdesk "gemeentewaalwijkhuurtin" als Dynamisch Aankoopsysteem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inrichting Inhuurdesk "gemeentewaalwijkhuurtin" als Dynamisch Aankoopsysteem
Description: Gemeente Waalwijk maakt voor de inhuur van tijdelijk personeel gebruik van een inhuurdesk www.gemeentewaalwijkhuurtin.nl. Vanaf publicatiedatum is de inhuurdesk ingericht als een DAS voor diverse categorieën. Gemeente behoudt zich het recht voor om later categorieën toe te voegen of wijzigen. gemiddeld circa 50 opdrachten op jaarbasis. (hieraan kunnen geen rechten worden ontleend).
Internal identifier: 2023-057541
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: DAS-systeem voor externe inhuur.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Basisperceel
Description: zie algemeen 1
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: zie verlengingen