2. Procedure
Procedure
Title: Providerbogen Bedrijfszorg voor Praktijkondersteuners Bedrijfsarts
Description: Organisatie en Personeel Rijk|Bedrijfszorg (O&P Rijk) is op zoek naar praktijkondersteuners bedrijfsarts (POBers). Daartoe is een zogenaamde providerboog voor praktijkondersteuners bedrijfsarts (POBers) opgericht. Een providerboog is een specifieke groep zorgvuldig geselecteerde professionals die voldoen aan bepaalde kwaliteitsnormen en ingehuurd kunnen worden tegen vooraf vastgestelde all-in tarieven. De providerboog staat doorlopend open voor aanmelding van nieuwe POBers. Het is voor iedere POB-er in Nederland die voldoet aan de criteria mogelijk om zich aan te melden. Als POBer draag je zorg voor de ondersteuning van de bedrijfsarts in de begeleiding van inzetbaarheid en verzuim met als uitgangspunt het eigen-regiemodel. Je bent onderdeel van een multidisciplinair klantteam bestaande uit onder andere een Bedrijfsarts, Re-integratieadviseur, Bedrijfsmaatschappelijk werker en Arbeid- en Organisatiedeskundige. Je werkt nauw samen met de bedrijfsarts. Het delegeren van taken vindt plaats op basis van de wet- en regelgeving rond taakdelegatie. Je takenpakket is gevarieerd en ziet toe op het ondersteunen van de bedrijfsarts en begeleiden van medewerkers. Je hebt periodiek taakdelegatie-overleg over inhoudelijke casuïstiek en trends op het gebied van (verzuim)begeleiding. Je bent de schakel tussen medewerker, leidinggevende, bedrijfsarts en andere betrokken partijen. De organisatie O&P Rijk is een nieuwe uitvoeringsorganisatie én de grootste HR-serviceverlener van de Rijksoverheid. O&P Rijk valt onder het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Voor alle medewerkers, managers, HR-directies en beleidsmakers van het Rijk bieden we basisdienstverlening en dienstverlening op maat. Met ruim 2000 medewerkers zet O&P Rijk zich in voor alle 140.000 rijksambtenaren. Met ruim 250 medewerkers geeft de business unit Bedrijfszorg advies over preventie, duurzame inzetbaarheid, vitaliteit, re-integratie, psychosociale hulpverlening en heel veel andere zaken op het terrein van arbeid, gezondheid en productiviteit. Met als doel gezonde, gemotiveerde en betrokken medewerkers en vitale organisaties waarin het zinvol en plezierig werken is. Partnerschap met al onze interne klanten staat hierbij centraal. De professionals van Bedrijfszorg werken niet alleen aan een het oplossen van individuele problemen, maar dragen ook bij aan gezondheid bevorderende organisatiekenmerken en het versterken van eigenaarschap van alle medewerkers. Onze overtuiging: medewerkers die goed gemotiveerd zijn en lekker in hun vel zitten zijn de motor van organisaties! Hierbij dragen we het Rijksgedachtegoed op het gebied van gezondheidsmanagement en strategisch Personeelsbeleid Rijk 2025 uit, waaronder als multidisciplinair zorgteam de klant adviseren en begeleiden in eigen regie en zelfredzaamheid.
Internal identifier: 201865002.215.003
Main features of the procedure: Wil je je aanmelden? Stuur je CV en motivatiebrief naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl Bij interesse stuur je je CV met motivatiebrief naar ons toe. Als je over de juiste kwalificaties beschikt, dan volgt een persoonlijk gesprek. Heb je vragen? Stuur een bericht naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl, of bel ons: 0611908728
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85141000 Services provided by medical personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1