7780-2026 - Result
Belgium – Business and management consultancy and related services – Raamovereenkomst: Vergroeningsscans: aanduiding van dienstverleners voor het opmaken en doorrekenen van een business case inzake vergroening energiedragers bij Vlaamse ondernemingen
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst: Vergroeningsscans: aanduiding van dienstverleners voor het opmaken en doorrekenen van een business case inzake vergroening energiedragers bij Vlaamse ondernemingen
Description: De vergroeningsscan maakt het mogelijk voor bedrijven om te onderzoeken of hun plannen om te investeren in groene technologie technisch en economisch haalbaar zijn vooraleer ze hun investeringsbeslissing nemen. De vergroeningsscan helpt ondernemers zo in het energiezuiniger maken en verduurzamen van hun bedrijven. Indien uit de vergroeningsscan blijkt dat er een positieve business case mogelijk is (o.a. rekening houdende met mogelijke investeringssteun) en bij een positieve investeringsbeslissing wordt een bedrijf geadviseerd over en indien gewenst ook begeleid in de aanvraag van mogelijke investeringssteun, zoals VLAIO’s ecologiesteunmaatregelen EP+ en GREEN. Momenteel is een raamcontract lopende waarbinnen VLAIO begin 2024 10 dienstverleners aanstelde voor de uitvoering van vergroeningsscans. De dienstverleners startten met hun opdracht op 1 februari 2024. Om de continuïteit van de dienstverlening te garanderen wenst VLAIO een nieuwe overheidsopdracht op te starten.
Internal identifier: VLAIO-2025-04
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: VLAIO-2025-04 - 1
Internal identifier: 1