779266-2025 - Result
Netherlands – Health and social work services – Instapmoment 6: Open House procedure Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe 2020-2028
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Instapmoment 6: Open House procedure Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe 2020-2028
Description: Dit traject betreft het instapmoment ten behoeve van de inkoop van jeugdhulp voor de gemeenten Borger-Odoorn, Coevorden, De Wolden, Emmen, Hoogeveen, Meppel en Westerveld. De initiële aanbesteding is reeds in 2019 doorlopen en conform het aanbestedingsdocument kent de procedure een open en flexibel karakter waarbinnen geïnteresseerde aanbieders kunnen toetreden. Hiervoor wordt dit zesde instapmoment geboden. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kunnen de modules toegevoegd en verwijderd worden. Indien de aanbieder voldoet aan de eisen die de gemeenten gesteld hebben in de raamovereenkomst kan ook met hen de raamovereenkomst worden gesloten. De aanbestedingsdocumenten zijn te downloaden via http://www.jeugdhulpzuiddrenthe.nl Aangezien er geen sprake is van een Nota van Inlichtingen, zullen wij vragen met betrekking tot de inhoud van aanbesteding niet beantwoorden. Hiervoor verzoeken wij u om de eerdere Nota van inlichtingen te raadplegen. Zie aanmeldingsdocument Open house Logeren, wonen en gezinshuizen Jeugdhulpregio Zuid Drenthe 2020-2028.
Internal identifier: AD19044
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Borger-Odoorn
Description: -
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Coevorden
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - De Wolden
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 - Emmen
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 - Hoogeveen
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6 - Meppel
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7 - Westerveld
Internal identifier: 7