782090-2024 - Result
Netherlands – School cleaning services – Schoonmaakonderhoud
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud
Description: Doel van deze aanbesteding is om schone panden te realiseren door kwalitatief goede schoonmaak uit te laten voeren. Daarom wil Opdrachtgever een overeenkomst sluiten met een professionele Opdrachtnemer voor reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden, glasbewassing en vloerenonderhoud. Zie Beschrijvend Document.
Internal identifier: 2024-SM1104
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Binnen de opdracht valt: - Reguliere schoonmaakwerkzaamheden - Vullen sanitaire middelen uit voorraad - Periodieke schoonmaakwerkzaamheden - Glasbewassing - Vloerenonderhoud Zie Beschrijvend Document.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.