2. Procedure
Procedure
Title: Keuring, Onderhoud en Vervanging van Blusmiddelen.
Description: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte met betrekking tot het uitvoeren van keuringen, het onderhouden van blusmateriaal en het vervangen van afgekeurd of defect blusmateriaal voor alle locaties van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. Door het waarborgen van de veilige staat van de blusmaterialen, zullen onveilige situaties worden voorkomen en zal een veilige leer- en werkomgeving gewaarborgd blijven. De aanwezige blusmaterialen dienen aan de Nederlandse vigerende wet- en regelgeving te voldoen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst. ROC MN wil voor het uitvoeren van de keuringen, het onderhoud en het vervangen van afgekeurde en defecte blusmaterialen één (1) inschrijver contracteren ten behoeve van de opdrachten die binnen de scope van de aanbesteding liggen. De verwachte jaarlijkse opdrachtwaarde (gebaseerd op historische gegevens en huidige contractuele verplichtingen) bedraagt circa € 35.000,- exclusief btw. Deze inschatting betreft een niet-bindende raming; er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111300 Fire extinguishers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Keuring, Onderhoud en Vervanging van Blusmiddelen
Description: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte met betrekking tot het uitvoeren van keuringen, het onderhouden van blusmateriaal en het vervangen van afgekeurd of defect blusmateriaal voor alle locaties van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. Door het waarborgen van de veilige staat van de blusmaterialen, zullen onveilige situaties worden voorkomen en zal een veilige leer- en werkomgeving gewaarborgd blijven. De aanwezige blusmaterialen dienen aan de Nederlandse vigerende wet- en regelgeving te voldoen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Mogelijkheid tot verlenging