783685-2024 - Result
Netherlands – Building-cleaning services – Schoonmaakonderhoud
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud
Description: Doel van deze aanbesteding is om schone panden te realiseren door kwalitatief goede schoonmaak uit te laten voeren. Daarom wil Opdrachtgever een overeenkomst sluiten met een professionele Opdrachtnemer voor reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden, inclusief glasbewassing. Zie Beschrijvend Document.
Internal identifier: 2024-SM2405
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Beschrijvend Document.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze opdracht wordt niet in percelen aanbesteed. Zie Beschrijvend Document.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
Options:
Description of the options: Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) jaren.