See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de mentenanță a echipamentelor de procesare a numerarului
Description: Conform descriere din cadrul caietelor de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Data de raspuns la toate solicitarile de clarificari: a 11-a zi, anterior datei limita de depunere oferte
Internal identifier: 361684_2024_1
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50310000 Maintenance and repair of office machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Servicii mentenanță echipamente distrugere bancnote în sistem offline BDS 400
Description: cf caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Servicii de mentenanță a echipamentelor de procesat bancnote BPS M7
Internal identifier: 4