2. Procedure
Procedure
Title: Inkoopkader Scholingsdiensten 2021
Description: In dit Inkoopkader Scholingsdiensten 2021 en de daarbij behorende bijlagen wordt ingegaan op de Scholingsdiensten die UWV wenst in te kopen en op de Aanvraageisen. De Scholingsdiensten die UWV inkoopt zijn bestemd voor Klanten voor wie UWV de re-integratieverantwoordelijkheid draagt. In sectie 'Documenten' treft u alle documenten. Lees daarbij a.u.b. allereerst de welkomsttekst (bestandsnaam: ''Welkom!''). 80000000
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Inkoopkader Scholingsdiensten 2021
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Opleidingen behorend tot het privaat onderwijs
Description: Onder dit perceel kunnen onderwijsinstellingen enkel hun private opleidingsaanbod aanbieden.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: EVC-procedures
Description: Een EVC-procedure is het geheel van processtappen en instrumenten waarmee een EVC-aanbieder eerder of elders verworven competenties van een kandidaat beoordeelt ten opzichte van een voor EVC erkende onderwijs-, beroeps- of branchestandaard, en waarbij de uitkomsten worden vastgelegd in een ervaringscertificaat.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Opleidingen bekostigd door het Ministerie van OCW
Description: Onder dit Perceel kunnen enkel de door de overheid gefinancierde onderwijsinstellingen hun door het Ministerie van OCW bekostigde opleidingsaanbod aanbieden.
Internal identifier: 3