79029-2025 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Raamovereenkomst inzet groenpersoneel
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst inzet groenpersoneel
Description: De gemeente Den Haag wenst maximaal twee Raamovereenkomsten af te sluiten voor de inzet van personeel voor het uitvoeren van groenonderhoudswerkzaamheden voor het Groenbedrijf (GbDH), de Haagse Straat Organisatie (HSO) en DenHaagWerkt (DHW). Door de inzet van personeel kan tijdelijk de capaciteit worden verhoogd. Op basis van een uitvraag voert het personeel op aanwijzing van een leidinggevende van Opdrachtgever diverse werkzaamheden uit aan groenvoorzieningen in Den Haag. Redenen om personeel in te zetten zijn over het algemeen: • Piekbelasting; • Opvangen verzuim/verlof; • Wegwerken achterstanden.
Internal identifier: DSB-23.307
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Interne identificatiecode: DSB-23.307
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000