See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CCTV Övervakningsutrustning
Description: Uppdraget innebär att anbudsgivaren, på uppdrag av köparen, ansvarar för underhåll, service och vidareutveckling av köparens befintliga kamerainstallationer på olika platser och objekt. Upphandlingen gäller även inköp av ny utrustning.
Internal identifier: 2024/927
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CCTV Övervakningsutrustning
Intern identifierare: 2024/927
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000